PÁLYAORIENTÁCIÓ 2.

1. szeptember 23-án pályaorientációs foglalkozás keretében Dolmány Mária tartott előadást a Móra Ferenc tanulói számára.

A foglalkozás központi témája a pályaválasztás kapcsán a különböző foglalkozások feltérképezése volt. Beszélgetés formájában az előadó összefoglalta a tanulókkal eddigi ismereteiket, majd csoportmunka formájában 3 kiválasztott terület kapcsán kellett a gyerekeknek foglalkozásokat, szakmákat gyűjteni. Mindhárom csoport nagyon ügyesen tevékenykedett, az egészségügy, a mezőgazdaság és a kereskedelem területén számos foglalkozást neveztek meg.

Anita 6.o.: „Nagyon sok foglalkozást ismerhettünk meg, melyeket eddig is hallottunk, csak nem csoportosítottuk őket.”

Adrián 3.o.: „Nekem a csoportos feladat tetszett a legjobban.”

Tímea 3.o.: „Nagyon sok szakmáról beszélgettünk, és én már tudom is, hogy mi akarok lenni, ha nagy leszek.”

NYÍRIBRONY-PÁLYAORIENTÁCIÓ 2-1 NYÍRIBRONY-PÁLYAORIENTÁCIÓ 2-2 NYÍRIBRONY-PÁLYAORIENTÁCIÓ 2-3 NYÍRIBRONY-PÁLYAORIENTÁCIÓ 2-4